Zahradní židle MARCUS - plastová, více barev
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Elegantní zahradní židle MARCUS s područkami je ideální volbou pro menší terasy, balkony i kuchyně. Praktickou vlastností této židle je její stohovatelnost, což šetří prostor při uskladnění. Díky použití plastového materiálu je židle odolná a snadno se čistí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skupina zboží: | Zahradní židle |
| Barva: | Cappuccino |
| Šířka (cm): | 55.0000 cm |
| Hloubka (cm): | 58.0000 cm |
| Výška (cm): | 80.0000 cm |
| Šířka sedu: | 45.0000 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 42.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 46.0000 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 5.8750 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6.0000 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3,5 |
| Výška područek (cm): | 66 |
| Šířka područek (cm): | 3.0000 cm |
| Materiál: | Plast |
| Materiál nohou: | Plast |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ne |
| Barva nohou: | Béžová |
| Styl: | Industriální |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 4.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Karton1: | 56x77x96 |
| Highlight 1: | Stohovatelná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.