Dětská židle s podnožkou MARCO - růžová síťovina
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Dětská kancelářská židle v růžové síťovině nabízí pohodlné a zdravé sezení díky ergonomicky tvarované bederní opěrce, která podporuje správné držení zad. Výškově nastavitelný sedák umožňuje přizpůsobení výšky podle potřeby dítěte, zatímco odklápěcí područky zajišťují flexibilitu a snadné přizpůsobení prostoru. Plastový kříž s kolečky zaručuje stabilitu a snadnou mobilitu po různých typech podlah. Součástí je také praktická opěrka nohou, která přispívá k lepšímu komfortu při delším sezení. Celkové provedení je navrženo s ohledem na bezpečnost a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957781903 |
| Skupina zboží: | Dětská židle |
| Barva: | Růžová |
| Šířka (cm): | 63 cm |
| Hloubka (cm): | 51 cm |
| Výška (cm): | 102 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 36 cm |
| Výška sedu (cm): | 44.5 cm |
| Nastavitelná výška (cm): | 92-102 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 44,5-54 |
| Hmotnost - netto (kg): | 9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 9.5 kg |
| Průměr kříže (cm): | 59 cm |
| Výška područek (cm): | 60 |
| Šířka područek (cm): | 7 cm |
| Materiál: | Síťovina |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Plast |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Mechanika: | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka: | Ano |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Bílá |
| Styl: | Moderní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 59x28,5x58 |
| Highlight 1: | Odklápěcí područky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.