Elektrické polohovací TV křeslo GERILO - šedá vintage látka
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí komfortní relaxaci s možností individuálního nastavení opěradla a podnožky. Potah je z příjemné šedé látky, která je příznivá k pokožce a snadno se udržuje. Robustní rám zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco výklopná funkce usnadňuje vstávání. Křeslo disponuje pohodlnými područkami a ovládacími tlačítky zabudovanými přímo v boční části, což umožňuje snadné a intuitivní nastavení polohy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957781859 |
| Skupina zboží: | Polohovací křeslo |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka (cm): | 94 cm |
| Výška (cm): | 98 cm |
| Šířka sedu: | 44 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 56 cm |
| Výška sedu (cm): | 50 cm |
| Nastavitelná hloubka: | 167 |
| Hmotnost - netto (kg): | 39.87 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 43.8 kg |
| Výška područek (cm): | 63 |
| Šířka područek (cm): | 21 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka Vintage |
| tloušťka pěny opěráku: | 0.8 |
| tloušťka pěny sedáku: | 3 |
| Rozklad: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Typ ovládání: | Elektrické zabudované ovládání |
| Demontované: | Ano |
| Styl: | Moderní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 150000 |
| Funkce: | Polohovací |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 96x76,5x65 |
| Počet motorů (ks): | Dva |
| Highlight 1: | 2 motory |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.