Polohovací TV křeslo AKI - šedá látka
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Polohovací křeslo, světle šedé barvy, s manuálním ovládáním. Toto komfortní křeslo je vybaveno postranní pákou, která umožňuje snadné zvednutí podnožky. Na boku křesla je praktická kapsa pro uložení drobností, jako jsou časopisy, dálkový ovladač nebo mobilní telefon. Křeslo je navrženo pro maximální pohodlí a ergonomii, poskytuje vynikající podporu zad a relaxaci. Ideální pro každodenní odpočinek doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957615994 |
| Skupina zboží: | Polohovací křeslo |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (cm): | 73 cm |
| Hloubka (cm): | 95 cm |
| Výška (cm): | 106 cm |
| Šířka sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 54 cm |
| Výška sedu (cm): | 49 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 29 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 32.5 kg |
| Výška područek (cm): | 62 |
| Šířka područek (cm): | 14 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Rozklad: | Ano |
| Typ ovládání: | Manuální ovládání |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 77x72x66 |
| Highlight 1: | Polohovací |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.