Relaxační křeslo s podnožkou AIRO - růžová látka
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Relaxační křeslo s podnožkou v růžovém odstínu je potažené vodoodpudivou prémiovou látkou, která usnadňuje údržbu a zvyšuje odolnost proti polití. Čalounění je příjemné na dotek a doplněné o decentní prošívání s knoflíkovými detaily na opěradle, které podtrhují jeho stylový vzhled. Pevné černé kovové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Křeslo disponuje pohodlnými područi a ergonomicky tvarovaným opěradlem, které podporuje relaxaci a odpočinek. Součástí je také samostatný taburet se stejným čalouněním a konstrukcí, který umožňuje pohodlné podložení nohou. Taburet je o šířce 48cm, hloubce 38cm a výšce 36cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relaxační křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957773878 |
| Skupina zboží: | Relaxační křeslo |
| Barva: | Růžová |
| Šířka (cm): | 68 cm |
| Hloubka (cm): | 72 cm |
| Výška (cm): | 97 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 46 cm |
| Výška sedu (cm): | 44 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 14 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 15.5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 4 x 4 |
| Výška područek (cm): | 59 |
| Šířka područek (cm): | 5 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozklad: | Ne |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 69,5x32x70 |
| Highlight 1: | Bonusový taburet |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.