Jídelní židle APRIL - zelený samet vintage / černé kovové nohy
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Moderní jídelní židle značky Autronic v zelené barvě zaujme svým elegantním designem a kvalitním matným sametovým čalouněním, které je příjemné na dotek. Pohupová podnož z černého kovu dodává stabilitu a současně stylový vzhled. Ergonomicky tvarované sedadlo a opěradlo zaručují pohodlí i při delším sezení. Tato židle je ideální volbou do moderních interiérů, kde přispěje k vytvoření sofistikované a útulné atmosféry. Perfektní spojení funkčnosti a designu pro vaši jídelnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní |
|---|---|
| EAN: | 8591957707774 |
| Skupina zboží: | Jídelní židle |
| Barva: | Zelená |
| Šířka (cm): | 45 cm |
| Hloubka (cm): | 60 cm |
| Výška (cm): | 97 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 45 cm |
| Výška sedu (cm): | 52 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 7.25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 5x3 |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Samet Vintage |
| Typ podnože: | Pohup |
| Područky: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Industriální |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 92x60x47 |
| Highlight 1: | Vyšší nosnost |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.