Relaxační křeslo ušák WIPPY - modrá látka
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Křeslo s modrým potahem z voděodolné látky kombinuje pohodlí s praktickým využitím v interiéru.Kovové prvky zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Designové prošití na opěradle a sedáku podtrhuje moderní vzhled a zároveň přispívá k pevnosti čalounění. Područky jsou integrované do celkového tvaru křesla, což zvyšuje komfort při sezení. Díky použitým materiálům je křeslo vhodné pro každodenní relaxaci s důrazem na snadnou údržbu a odolnost vůči vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla ušáky |
|---|---|
| EAN: | 8591957611477 |
| Skupina zboží: | Křeslo ušák |
| Barva: | Modrá |
| Šířka (cm): | 64 cm |
| Hloubka (cm): | 73 cm |
| Výška (cm): | 100 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 48 cm |
| Výška sedu (cm): | 46 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 13 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 13.5 kg |
| Výška područek (cm): | 58 |
| Šířka područek (cm): | 6 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozklad: | Ne |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 72x66x41 |
| Highlight 1: | Prémiová látka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.