Jídelní židle ESMERALDA - hnědá látka/ kovové nohy v imitaci dřeva


Detailní popis produktu
Designová skořepinová jídelní židle je čalouněna hnědou látkou s výrazným prošitím sedací části i části určené k opření. Sedací část je zaoblená a má vyvýšené boky, plynule přecházející do opěráku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Čtyřnohá kovová podnož je v 3D dekoru dub. Nohy jsou kruhového průřezu a kónické, ukončené černými platovými kluzáky. Celá podnož je svařená a dodávána jako celek, nehrozí tedy občasné dotahování šroubů jako u podnože šroubované.Toto vše působí nejen jako stylový designový prvek, ale dělá židli velmi pevnou, pohodlnou a praktickou na kratší i delší posezení. Svým provedením ve Skandinávském stylu a decentní barevností se židle hodí nejen k jídelnímu stolu, ale i jako součást pracoven či konferenčních místností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní |
|---|---|
| EAN: | 8591957568276 |
| Skupina zboží: | Jídelní židle |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 51 cm |
| Hloubka (cm): | 62 cm |
| Výška (cm): | 84 cm |
| Šířka sedu: | 51 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 42 cm |
| Výška sedu (cm): | 50 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 6.125 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6 kg |
| Hmotnost (kg): | 6 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Područky: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor: | Matný |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Styl: | Skandinávský |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 77x68x53 |
| Highlight 1: | Designové prošití |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.