Kancelářské křeslo NOBLE - stříbrná látka
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Kancelářská židle v šedé látce nabízí komfortní sezení díky houpacímu mechanismu s možností výškového nastavení. Čalouněné pevné područky s vyměkčenou vrchní částí zajišťují pohodlí při delším používání. Sedák a opěradlo jsou zdobeny designovým prošitím, které zároveň přispívá k estetice židle. Plastový stříbrný kříž poskytuje stabilní základnu s kolečky pro snadnou mobilitu. Židle je vhodná pro kancelářské prostředí, kde je kladen důraz na komfort a funkčnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle kancelářské |
|---|---|
| EAN: | 8591957825904 |
| Potah: | Látka |
| Područky: | Pevné |
| Kříž: | Plastový |
| Barva: | šedá |
| Rozměr: | 70x75x118-125x49-56 cm |
| Objem: | 0,17690 |
| Balení: | 1.00 |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Šířka sedu: | 53 cm |
| Barva detailu: | Stříbrná |
| Kříž: | Plastový |
| Výška (cm): | 118-125 |
| Počet balení: | 1 |
| Demontované: | Ano |
| Kolečka: | Na tvrdý povrch |
| Nosnost (kg): | 120 |
| Styl: | TOP manager |
| Karton1: | 79x35x65 |
| Područky: | Ano |
| Hloubka (cm): | 75 |
| Mechanismus: | Houpací |
| Šířka (cm): | 70 |
| Výškově nastavitelné: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ područky: | Pevná |
| Opěrka hlavy: | Ano |
| Hloubka sedu (cm): | 51 cm |
| Materiál: | Látka |
| Výška sedu (cm): | 49-56 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.