Kancelářské křeslo VERELTO - černá látka
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Kancelářské křeslo v černé látce nabízí pohodlné sezení díky vyměkčené vrchní části sedáku a opěradla, která zajišťuje příjemný komfort i při delším používání. Odklápěcí područky umožňují flexibilní využití prostoru a přispívají k ergonomii pracovního místa. Stabilní kovový kříž podporuje celkovou pevnost a je osazen kolečky vhodnými pro tvrdé povrchy, což usnadňuje pohyb po kanceláři. Houpací mechanika umožňuje jemné naklánění s možností aretace v základní poloze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skupina zboží: | Kancelářské křeslo |
| Barva: | Černá |
| Šířka (cm): | 67 cm |
| Hloubka (cm): | 68 cm |
| Výška (cm): | 114 cm |
| Šířka sedu: | 52 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 46 cm |
| Výška sedu (cm): | 48 cm |
| Nastavitelná výška (cm): | 106-113 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 48-55 |
| Průměr kříže (cm): | 61 cm |
| Výška područek (cm): | 69 |
| Šířka područek (cm): | 8 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Materiál kříže: | Kov |
| Čalouněné područky: | Ano |
| tloušťka pěny opěráku: | 3 |
| tloušťka pěny sedáku: | 10.5 |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Mechanika: | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 69,5x29x53,5 |
| Highlight 1: | Kovový kříž |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.