Konferenční stůl NYLE - 2 ks, MDF staré dřevo, černý lak
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Set dvou konferenčních stolků značky Autronic je ideální volbou pro moderní i industriální interiéry. Stoly se vyznačují minimalistickým designem s pevnou kovovou konstrukcí v černé barvě a deskou s přírodním dekorem dřeva. Díky praktickému provedení lze stolky snadno využít samostatně nebo společně, což zajišťuje variabilitu při uspořádání prostoru. Tento set přináší nejen funkčnost, ale také styl, který zaručeně oživí každý obývací pokoj. Skvělý doplněk pro útulný a moderní domov!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní |
|---|---|
| EAN: | 8591957680190 |
| Skupina zboží: | Odkládací stolek |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 50 cm |
| Hloubka (cm): | 50 cm |
| Výška (cm): | 52 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 8 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 8.5 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5x1,5 |
| Světlá výška (cm): | 48.5 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál desky: | MDF |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Čtvercový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Industriální |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 53x51,5x7,5 |
| Highlight 1: | Stabilní kovová podnož |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.