Relaxační křeslo ušák LIKAM - šedá látka
Doprava zdarma
U vybraných produktů

Odložená platba
Nakupte hned, zaplaťte později

Poradíme s výběrem
Jsme tu pro vás každý pracovní den
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Detailní popis produktu
Křeslo ušák s označením AK-H9206 GREY2 nabízí pohodlné sezení díky vysokému polstrování sedáku i opěradla, které je potaženo prémiovou šedou látkou. Pevná kovová podnož v černém matném provedení zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Ergonomicky tvarované područky doplňují komfort při odpočinku, zatímco design křesla s charakteristickými vysokými bočními opěrkami poskytuje dostatečnou oporu hlavy a ramen. Křeslo není otočné ani rozkládací, což podtrhuje jeho jednoduchost a pevnost. Díky svému nadčasovému vzhledu se hodí do různých interiérů, kde oceníte kombinaci funkčnosti a stylu.s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla ušáky |
|---|---|
| EAN: | 8591957768133 |
| Skupina zboží: | Křeslo ušák |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (cm): | 74 cm |
| Hloubka (cm): | 86 cm |
| Výška (cm): | 90 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 55 cm |
| Výška sedu (cm): | 48 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 12.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 13.5 kg |
| Výška područek (cm): | 59 |
| Šířka područek (cm): | 7 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozklad: | Ne |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 84x76,5x66,5 |
| Highlight 1: | Ušák |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.